AAA
Zespół Szkolno - Przedszkolny we Wsoli
SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. " W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli powołano Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Krajewska kontakt email: inspektor@cbi24.pl"

Archiwum - Aktualności

17 maja 2017 17:08

MARATON PRZEDSZKOLAKA

     Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola we Wsoli i Oddziałów Przedszkolnych przy Szkole Podstawowej miały okazję wykazać się sportowym duchem podczas I Ogólnopolskiego Maratonu Przedszkolaków „Sprintem do maratonu” zorganizowanego przez miesięcznik „Bliżej Przedszkola”.

     Każdy z uczestników otrzymał numer startowy tak, jak na prawdziwych zawodach sportowych. Bieg poprzedzony był rozgrzewką wszystkich partii mięśni. Dzieci z wielkim zaangażowaniem podjęły trud pokonania wyznaczonej trasy biegu, starając się jak najszybciej dobiec do mety. Wystartowało łącznie 110 dzieci w wieku od 3 do 6 roku życia. Wysiłek i determinacja biegaczy została doceniona i nagrodzona wręczeniem medali oraz dyplomów.  Celem „Maratonu przedszkolaka” było popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. 

Przeczytano: 1308 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: