SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. " W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli powołano Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Krajewska kontakt email: inspektor@cbi24.pl"

Archiwum - Aktualności

28 kwietnia 2016 20:00

HALOWA LIGA PIŁKI NOŻNEJ

     28 kwietnia podsumowane zostały rozgrywki szkolnej halowej ligi piłki nożnej.

     W rozgrywkach brało udział około 130 uczestników z 18 drużyn jakie się zgłosiły do X już edycji tego turnieju. W tym roku oprócz stałego promowania postawy „Fair Play” graliśmy pod hasłem „Dopalamy się sportem”.

     Rywalizacja trwała od grudnia do kwietnia w systemie ligowym każdy z każdym. Mecze rozgrywane były na długich przerwach i gromadziły bardzo dużą liczbę kibiców, którzy  dopingowali swoich faworytów, dodając pozytywnych emocji. Na zakończenie dwie najlepsze drużyny spośród 4 kategorii rozegrały ze sobą spotkanie finałowe, które wyłoniło mistrza szkoły.

     Oprócz rywalizacji sportowej prowadzony był ranking drużyny Fair Play i króla strzelców. Wręczenia nagród i pucharów dokonał dyrektor Paweł Stępnikowski. Każda zwycięska drużyna dostała puchar, piłkę i słodycze dla każdego. Również drużyna Fair Play i król strzelców zostali osobno nagrodzeni.

 Wszystkim uczestnikom gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku szkolnym do uczestnictwa w kolejnej edycji.

 Organizatorzy:

Kutkiewicz Lidia

Okruta-Dupla Marzena

Kutkiewicz Paweł

Molenda Andrzej

 

Zwycięzcy:

 

Szkoła Podstawowa

Dziewczęta 6B

Chłopcy 6A

 

Gimnazjum:

Dziewczęta Ib

Chłopcy III a

 

Drużyna Fair Play Chłopcy - I a

Król strzelców Kobza Karol - III a

Przeczytano: 1457 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: