AAA
Zespół Szkolno - Przedszkolny we Wsoli
SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. " W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli powołano Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Krajewska kontakt email: inspektor@cbi24.pl"

Archiwum - Aktualności

07 maja 2017 21:42 | Aktualności

DZIEŃ TAŃCA

Biblioteka szkolna po raz kolejny udowodniła, że potrafi promować nie tylko czytelnictwo, ale bardzo szeroko pojętą kulturę. Tym razem stała się inicjatorką nauczenia dzieci tańca irlandzkiego i „Belgijki”. Kilka dni uczniowie klasy VIa i Va ćwiczyli kroki, a właściwie podskoki,...

czytaj więcej »

28 kwietnia 2017 19:45 | Aktualności

WYRÓŻNIENIE W KONKURSIE DIECEZJALNYM

25 kwietnia w WSD w Radomiu odbył się etap diecezjalny konkursu "Idźcie i głoście". W konkursie wzięło udział ponad stu gimnazjalistów z całej diecezji. Nasza uczennica, Wiktoria Pietrzyk z kl. III a zdobyła w nim wyróżnienie.

czytaj więcej »

28 kwietnia 2017 19:45 | Aktualności

226 ROCZNICA UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3- MAJA

27 kwietnia b.r. odbyła się uroczysta akademia z okazji 226. rocznicy uchwalenia Konstytucji 3-Maja. Wszyscy uczniowie zgromadzili się w sali gimnastycznej, aby obejrzeć przygotowany program artystyczny. Przed właściwym pokazem nastąpiło wprowadzenie pocztu sztandarowego, odśpiewanie hymnu państwowego...

czytaj więcej »

28 kwietnia 2017 19:33 | Aktualności

DZIEŃ ZIEMI

Dzień Ziemi w naszej szkole to wyjątkowa uroczystość, która obchodzona była 21 kwietnia. Spektakl teatralny połączony z konkursem dostarczył uczniom wiele przeżyć i zadowolenia.

czytaj więcej »

19 kwietnia 2017 18:14 | Aktualności

MSZA JUBILEUSZOWA KSIĘDZA PROBOSZCZA ANDRZEJA PAWLIKA

W dniu 02 kwietnia 2017 w kościele pod wezwaniem Św. Bartłomieja we Wsoli odbyła się uroczysta Msza Św. z okazji 25 – lecia objęcia przez ks. Andrzeja Pawlika funkcji proboszcza parafii. W wydarzeniu tym brali udział lokalni przedstawiciele władz, instytucji, stowarzyszeń, oraz parafianie....

czytaj więcej »

19 kwietnia 2017 18:11 | Aktualności

WYCIECZKA DO WARSZAWY

W marcu uczniowie klas II i III gimnazjum uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. W programie młodzież zwiedziła Parlament, Łazienki Królewskie, Muzeum Narodowe oraz Wojskowe Powązki. Wycieczka odbyła się pod opieką pań: Barbary Ciołczyk-Wlazło i Agnieszki Olczak.

czytaj więcej »

19 kwietnia 2017 18:05 | Aktualności

DZIEŃ PAMIĘCI OFIAR ZBRODNI KATYŃSKIEJ I KATASTROFY SMOLEŃSKIEJ

12 kwietnia odbył się apel z okazji 77 Rocznicy Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej i 7 Rocznicy Katastrofy Smoleńskiej. W apelu uczestniczyły klasy 4-6 SP i klasy I-III Gimnazjum. Apel poprowadziła pani Barbara Ciołczyk-Wlazło przy współudziale pani Doroty Jędrasiewicz.

czytaj więcej »

14 kwietnia 2017 21:04 | Aktualności

SUKCESY SPORTOWE NASZYCH UCZNIÓW

Ostatni tydzień obfitował w wiele wydarzeń sortowych, w których uczestniczyli uczniowie z naszej szkoły. W poniedziałek 3.04 odbył się turniej międzygminny w mini piłce nożnej chłopców. Nasza drużyna zajęła II miejsce.

czytaj więcej »

09 kwietnia 2017 15:54 | Aktualności

PIĘKNA PALMA!

Miło nam zakomunikować, że jedna z prac wytypowanych w szkolnych eliminacjach konkursu na palmę wielkanocną przez Violettę Rokicińską i Mariolę Pietrzyk została wyróżniona w kategorii uczniów klas V-VI w Muzeum Wsi Radomskiej. Palma wykonana przez młoda artystkę zawierała wskazane...

czytaj więcej »