Tutaj powinien być opis

KONKURS PLASTYCZNY ,,ANIOŁKI, ANIOŁECZKI"

     W grudniu w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt: ”Aniołki, aniołeczki”. Jego celem było rozwijanie sprawności manualnych, wyobraźni, twórczej aktywności oraz ekspresji plastycznej, a także kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Wpłynęło do nas ponad 60 zdjęć aniołków wykonanych różnymi technikami. Były aniołki z papieru, z masy solnej, z plasteliny, z piórkami, w ubrankach z materiału, z makaronu i styropianu. Ponieważ wszystkie aniołki były tak samo piękne, interesujące i oryginalne jury zdecydowało, że każdy przedszkolak biorący udział w konkursie zostanie nagrodzony.

     Bardzo się cieszymy, że nasz konkurs spotkał się z tak dużym zainteresowaniem. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i gratulujemy zaangażowania i pomysłowości.

 

  • SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych Joanna Marczuk. Dane do kontaktu Joanna.Marczuk.@cbi24.pl