Tutaj powinien być opis

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU

„Noc już czarna,noc ponura,

straszny nawet cień na murach.

Noc ta trwa już lat tysiące.

Chociaż świeci księżyc, słońce....”

 

   W dniu 18 grudnia dzieci z oddziałów przedszkolnych Oa i Ob wystawiły „Jasełka” w swoich salach. Niezwykle barwna inscenizacja przedstawiała narodziny Jezusa, pokłon pasterzy i królów oraz piękny śpiew anielski. Najwięcej humoru dostarczyła scena Heroda i Diabła. Na zakończenie przedszkolaki zaśpiewały pastorałkę „Świeć gwiazdeczko”. Tego dnia odbyły się również spotkania opłatkowe w każdej grupie przedszkolnej, wspólne składanie życzeń oraz kolędowanie. W naszym przedszkolu zapanowała magiczna atmosfera.

 

  • SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych Joanna Marczuk. Dane do kontaktu Joanna.Marczuk.@cbi24.pl