Tutaj powinien być opis

SPOTKANIE ZE ŚWIĘTYM MIKOŁAJEM

     Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwany, przez dzieci, dzień w roku. Święto to obchodzone jest na cześć świętego biskupa Mikołaja z Miry. I tak 4 grudnia 2020 roku do przedszkolaków z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego we Wsoli   przybył św. Mikołaj. Nad całością niezwykłego spotkania czuwały Panie z oddziałów przedszkolnych począwszy od magicznych dekoracji po przygotowanie z dziećmi wierszyków i piosenek dla gościa.  Przedszkolaki otrzymały upominki od Świętego Mikołaja, które dostarczyły wiele radości oraz rozbudziły ciekawość dotyczącą poznania ich zawartości. Nie zabrakło pamiątkowych zdjęć. Spotkanie z niezwykłym gościem sprawiło dużo przyjemności, uśmiechu i zabawy. Mikołaj na zakończenie spotkania życzył wszystkim Wesołych Świąt, a także obiecał dzieciom, że odwiedzi je w przyszłym roku.

  • SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych Joanna Marczuk. Dane do kontaktu Joanna.Marczuk.@cbi24.pl