Tutaj powinien być opis

ZABIERZ KSIĄŻKĘ NA FERIE

To już ostatnie dni nauki w roku 2020, przed nami dużo wolnego czasu - przerwa świąteczna i ferie zimowe. Jak powiedział Michał Anioł: „nad stracony czas nic bardziej nie boli”, dlatego postarajmy się wykorzystać go na odpoczynek, ale nie bezczynny. Chwile spędzone z książką na pewno nie będą zmarnowane. Zapraszamy do szkolnej biblioteki, oczywiście z zachowaniem reżimu sanitarnego (maseczka, dystans, dezynfekcja).

Biblioteka jest czynna codziennie w następujących godzinach:

poniedziałek       700-1430

wtorek                 830-1430

środa                   800-1400

czwartek             700-1430

piątek                  800-1400

  • SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych Joanna Marczuk. Dane do kontaktu Joanna.Marczuk.@cbi24.pl