Tutaj powinien być opis

DZIECIĘCY TELEFON ZAUFANIA 800 12 12 12

Do Rzecznika Praw Dziecka coraz częściej zwracają się dzieci , którzy każdego dnia borykaja się z problemami przemocy rówieśniczej i domowej, nadużyciami ze strony dorosłych, depresją , hejtem również w cyberprzestrzeni, niesprawiedliwym traktowaniem, brakiem zrozumienia, trudnościami wieku dojrzewania , uzależnieniami, samotnością... Przez wzgląd na troskę o dobro dzieci Rzecznik Praw Dziecka zainicjował przedsięwzięcie jako odpowiedż na potrzeby dzieci i młodzieży zmagających się z kryzysem psychicznym - całodobowy Dziecięcy Telefon Zaufania 800 12 12 12  i czat internetowy prowadzony na stronie - https://brpd.gov.plsos-czat. Potrzebujesz pomocy i wsparcia zadzwoń! 

  • SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych Joanna Marczuk. Dane do kontaktu Joanna.Marczuk.@cbi24.pl