Tutaj powinien być opis

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W MINI KOSZYKÓWCE

     Drużyna młodych koszykarzy ZSP Wsola zwycięzcą XIV Turnieju Mikołajkowego w mini koszykówce. 5 grudnia w PSP 4 w Radomiu MKS Piotrówka Radom organizowała coroczny Turniej Mikołajkowy dla dzieci urodzonych w 2010 roku i młodszych. W turnieju wystąpiło 5 drużyn, a mecze rozgrywane były systemem każdy z każdym. Nasi chłopcy wygrali wszystkie mecze i zwyciężyli, zdobywając złote medale, nagrody i słodkie prezenty od Mikołaja. 

Skład drużyny:
Antoni Musiałek 2010
Jan Kutkiewicz 2011
Szymon Najda 2011
Igor Łyżwa 2011
Piotr Michalski 2011
Mateusz Kobylarczyk 2011
gościnnie Adam Kutkiewicz 2010 
Maciej Kutkiewicz  2012
 
 
Gratulujemy!!!
  • SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych Joanna Marczuk. Dane do kontaktu Joanna.Marczuk.@cbi24.pl