Tutaj powinien być opis

KONKURS PLASTYCZNY ,,MÓJ BURAKU, MÓJ CZERWONY"

     Miło nam poinformować, iż po raz pierwszy w naszym przedszkolu udało się zorganizować wirtualny konkurs plastyczny. Do udziału zaproszono wszystkie dzieci z grup przedszkolnych, z których zgłosiło się ponad 40 uczestników. Konkurs polegał na własnoręcznym przyozdobieniu świeżego buraka na wzór pana lub pani burak, a następnie przesłaniu zdjęć dokumentujących wykonywanie pracy i efekt końcowy. Wszystkie dzieci zaskoczyły nas pomysłowością oraz estetyką wykonania swojej pracy, dzięki czemu zostały nagrodzone. Jednakże na wyróżnienie zasługują prace następujących dzieci: gr.I  Władysław Wikaliński, gr.II Nadia Chęć, gr.III Mateusz Szczepański, gr.IV Michał Kuraś, Oa Julia Majewska, 0b Magdalena Wrońska.

     Wszystkim gratulujemy i zapraszamy do wspólnej zabawy przy kolejnych konkursach.

  • SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych Joanna Marczuk. Dane do kontaktu Joanna.Marczuk.@cbi24.pl