Tutaj powinien być opis

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

„Idzie sobie przedszkolaczek,

Śpiewa , tańczy no i skacze,

Dziś też powód ma do śmiania,

Bo dziś dzień jest pasowania….”

          Pierwszą ważną uroczystością dla najmłodszych dzieci z Publicznego Przedszkola we Wsoli było Pasowanie na Przedszkolaka. To dzień niezwykle ważny zarówno dla dzieci, rodziców jak i wychowawcy, symbolizujący przyjęcie malucha do społeczności przedszkolnej. Pierwszy występ niesie ze sobą zawsze dużo emocji. Dzieci od wielu dni przygotowywały się, pod okiem wychowawcy, do ważnej uroczystości, ucząc się wierszyków, piosenek. Był to dla nich duży i wyczerpujący wysiłek. Po występach artystycznych przyszedł czas pasowania, którego dokonała olbrzymią kredką Pani Dyrektor Dorota Dobosz. Każde dziecko otrzymało dyplom i upominek.  „Słoneczka” czuły się bardzo ważne, stając się bowiem prawdziwymi przedszkolakami.

  • SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych Joanna Marczuk. Dane do kontaktu Joanna.Marczuk.@cbi24.pl