Tutaj powinien być opis

DZIEŃ NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU

„Dzisiaj wielka jest rocznica-

Jedenasty listopada!”...

Tym, co zmarli za Ojczyznę,

Hołd wdzięczności Polska składa”

 

   W dniu10 listopada w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Niepodległości. Dzieci tego dnia przyszły ubrane odświętnie, jak również wykonały flagi oraz godło Polski różnymi technikami. Przedszkolaki wyrecytowały wiersze o tematyce patriotycznej: „Barwy ojczyste” Czesława Janczarskiego oraz ,,11 listopada” Ludwika Wiszniewskiego. Z ogromną dumą i powagą  odśpiewały również hymn Polski „Mazurek Dąbrowskiego”. Dzień Niepodległości był pięknym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że na długo zapadnie w pamięci przedszkolakom.

 

  • SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych Joanna Marczuk. Dane do kontaktu Joanna.Marczuk.@cbi24.pl