Tutaj powinien być opis

11 LISTOPADA - NARODOWE SWIĘTO NIEPODLEGŁOŚC I- TYM RAZEM INNE NIZ WSZYSTKIE

     Przyzwyczailiśmy się od lat, że obchody Narodowego Święta Niepodległości mają bardzo uroczysty i powszechny charakter. Piękna akademia, cała społeczność szkolna ubrana na galowo z przypiętymi kotylionami, biało –czerwone flagi przed szkołą i dekoracje wewnątrz, udział szkolnej delegacji, z Dyrekcją i pocztem sztandarowym, w gminnych obchodach. Tak bywało w kolejnych latach.

     W tym trudnym 2020 roku uczniowie klasy 6b wraz z wychowawcą postanowili włączyć się w obchody 11 LISTOPADA w sposób inny, ale możliwy do zrealizowania – trochę na żywo, trochę online. Uczniowie przygotowali prace związane z symbolami narodowymi, manifestowali swój patriotyzm strojem i dekoracją domów, co udokumentowali na zdjęciach, udostępnionych całej klasie na Messengerze. Dopełnieniem tych działań była prezentacja materiałów o Narodowym Święcie Niepodległości oraz  o współczesnym patriotyzmie na zajęciach z wychowawcą.

     Pomysłowość uczniów i ich zaangażowanie są godne naśladowania. Mamy nadzieję, że w 2021 roku będziemy mogli wszyscy świętować  tak, jak zazwyczaj.

  • SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych Joanna Marczuk. Dane do kontaktu Joanna.Marczuk.@cbi24.pl