Tutaj powinien być opis

DZIEŃ CHŁOPAKA W PRZEDSZKOLU

W tym dniu wspaniałym -września trzydziestego.

Witamy serdecznie chłopaka każdego.

Dzisiaj święto Wasze, dzień prezentów, życzeń.

Innych przyjemności już nawet nie zliczę!

 

     W dniu 30 września obchodziliśmy „Dzień chłopaka” w naszym przedszkolu. Tego dnia we wszystkich grupach przedszkolnych panowała atmosfera zabawy i radości. Chłopcy zostali zaczarowani w superbohaterów oraz dżentelmenów. Ich wysiłki i starania zostały nagrodzone medalami, dyplomami, legitymacjami super chłopaka oraz drobnymi upominkami. Nie zabrakło również dobrej zabawy przy wspólnych tańcach i konkursach oraz laurek wykonanych przez koleżanki z grupy. Wszystkim chłopcom życzymy wiele uśmiechu, jak najmniej smutków, dużo radości, długich wakacji i moc słodyczy.

 

  • SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych Joanna Marczuk. Dane do kontaktu Joanna.Marczuk.@cbi24.pl