Tutaj powinien być opis

ŚWIATOWY DZIEŃ JABŁKA

Do naszej szkolnej tradycji należy świętowanie 28 września Dnia Jabłka. Uczniowie klas I-IV i przedszkolaki w ten dzień ubrali się w kolory jabłek, wspólnie z nauczycielami rozwiązywali quiz o jabłkach, rysowali, malowali, wycinali kolorowe jabłuszka. Szkolna stołówka serwowała na deser pyszne, czerwone owoce. Członkowie Szkolnego Koła PCK wspólnie z opiekunami świetlicy przygotowali w ramach aktywnej przerwy prezentację, piosenki i zabawy dla wszystkich chętnych uczniów. Na dziedzińcu szkoły członkowie PCK i dzieci ze świetlicy posadzili drzewko jabłoni, o które będą się troszczyć by jak najszybciej wydało pyszne jabłuszka. 

  • SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych Joanna Marczuk. Dane do kontaktu Joanna.Marczuk.@cbi24.pl