Tutaj powinien być opis

DZIEŃ KROPKI W PRZEDSZKOLU

     15 września w naszym Przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień kropki. Był to dzień bardzo radosny a głównym celem tego dnia było wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia.  Dzieci uważnie wysłuchały opowiadania jak to zwyczajna kropka zmieniła świat małej dziewczynki o imieniu Vashti. Historia ta miała na celu uświadomić przedszkolakom, że każdy z nas ma jakieś ukryte zdolności.

     Tego dnia dostrzegliśmy kropki tam, gdzie wcześniej nikt na nie nie zwracał uwagi. Okazało się, że kropki towarzyszą nam w codziennym życiu: są w kropkach biedronki, na kostce do gry, zdobią kapelusz muchomora. A tego dnia wskoczyły także na nasze ubrania.

     Na zakończenie przedszkolaki wykonały prace plastyczne, oczywiście z kropką w roli głównej.

 

  • SERDECZNIE WITAMY NA STRONIE SZKOŁY. W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli został powołany Inspektor Ochrony Danych Osobowych Joanna Marczuk. Dane do kontaktu Joanna.Marczuk.@cbi24.pl