Aktualności

26 listopada 2019 16:49 | Aktualności

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI W NASZEJ SZKOLE

     21 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Życzliwości. Nasza szkoła czynnie włączyła się w te obchody. Z inicjatywy pani dyrektor Doroty Dobosz do Wsoli zostały zaproszone dzieci ze wszystkich szkół w Gminie Jedlińsk. Swoją obecnością zaszczycili nas uczniowie z Bierwiec, Jedlanki, Starych Zawad, Wierzchowin i Ludwikowa. Gościem specjalnym uroczystości była pani Ewa Bartula - Główny Specjalista do Spraw Oświaty w Urzędzie Gminy w Jedlińsku.

     Po powitaniu zebranych przez panią Dyrektor dzieci z klasy 5b i 6c odegrały sztukę pt. ,,KopciuszeK",  a następnie zaprosiły wszystkich do wspólnej zabawy. Na koniec każdy z uczestników poczęstował się cukierkiem, który znajdował się w gigantycznym cukierkowym sercu. Słodycze zawierały złote myśli dotyczące ludzkiej życzliwości.

   Na koniec głos zabrała p. Ewa Bartula, która podziękowała zarówno aktorom, jak i gościom oraz wszystkim organizatorom, a byli nimi: Anna Skrzynecka, Jolanta Guzińska, Teresa Rybska, Lidia Parendyk, Ewa Woźniak-Krawczyk, Wioleta Nastula i Jerzy Faliński.

     Pamiętajmy: ŻYCZLIWI ŻYJĄ DŁUŻEJ!

Przeczytano: 448 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: