AAA
Zespół Szkolno - Przedszkolny we Wsoli
SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. " W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli powołano Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Krajewska kontakt email: inspektor@cbi24.pl"

Aktualności

06 czerwca 2019 18:43 | Aktualności

,,TIME FOR A STORY"

     3 czerwca br. odbyło się kolejne i ostatnie spotkanie w ramach innowacji pedagogicznej "Time for a story", polegające na czytaniu bajek w języku angielskim. Organizatorka warsztatów p. Karolina Morawska podsumowała cały cykl lekcji otwartych dla rodziców, odbywających się od kilku lat w szkole, podziękowała za ich obecność oraz zaprosiła wszystkich do wysłuchania kolejnej bajki. Uczniowie klas 4a i 4b, ich rodzice, Dyrekcja Szkoły oraz inni zaproszeni goście wysłuchali opowieści wakacyjnej. Anglistka wraz z Dyrektor Szkoły p. Dorotą Dobosz przeczytały historię przyjaźni dziewczynki z wronami. Uczestnicy warsztatów obejrzeli krótkie filmiki przygotowane przez uczennice z klasy 4b: Patrycję Bednarek i Magdę Jelonek, w których opowiedziały o swoich zainteresowaniach. Wiele radości przyniosło uczestnikom obejrzenie wystawy biżuterii wykonanej przez Patrycję oraz prac plastycznych wykonanych przez Magdę.

     Serdecznie podziękowania dla Dyrektor p. Doroty Dobosz za obecność na każdym spotkaniu i pomoc w ich prowadzeniu, dla rodziców: p Magdaleny Bednarek i Ewy Jelonek za przygotowanie dzieci, dla p. Ewy Woźniak-Krawczyk – za pomoc w przygotowaniu scenografii, dla p. Doroty Jędrasiewicz, p. Jurka Falińskiego oraz p. Eweliny Kowalczyk za pomoc techniczną.

Przeczytano: 294 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: