AAA
Zespół Szkolno - Przedszkolny we Wsoli
SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. " W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli powołano Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Krajewska kontakt email: inspektor@cbi24.pl"

Aktualności

04 czerwca 2019 11:01 | Aktualności

SZKOLNE DNI PROFILAKTYKI

30 i 31 maja w naszej szkole prowadzona była profilaktyka nt. „Zdrowy Styl Życia” w ramach akcji „Trzymaj formę” i „Światowy Dzień bez Tytoniu”.

W czwartek (30 maja) na dwóch przerwach odbywała się degustacja sałatek i surówek przygotowanych przez rodziców i uczniów klas IV a, b, c.

W sali gimnastycznej prowadzona była „Aktywna przerwa” w czasie, której uczniowie mogli ćwiczyć aerobik, rzuty do kosza, strzały na bramkę, grać w tenisa stołowego. Warunkiem uczestnictwa w zabawach i degustacji było ubranie się w kolorach zielonym lub żółtym.

W piątek (31 maja) przeprowadzony został „Szkolny Test Wiedzy o Szkodliwości Palenia Tytoniu” dla uczniów klas IV-VIII i gimnazjum, quiz w aplikacji internetowej Kohoot na temat wiedzy o uzależnieniach i konkurs w klasach III a, b na plakat o szkodliwym paleniu tytoniu.

Uczniowie, którzy zwyciężyli w poszczególnych kategoriach otrzymali upominki przekazane przez firmę Kratki.pl. Byli to:

w Kohoot,

1.     Michał Kołodziejski V a

2.     Maja Guzińska  VI a

3.     Urszula  Wieteska VI b

w teście wiedzy klasy IV-VI,

1.     Igor Wieteska V c

2.     Urszula Wieteska VI b

3.     Cyprian Jędrasiewicz V b

4.     Szymon Majewski V c

w teście wiedzy klasy VI-VIII i gimnazjum,

1.     Kacper Pietrzyk  VIII b

2.     Karolina Karaś VIII b

3.     Klaudia Potera III b gimnazjum

4.     Michalik Natalia III b gimnazjum

5.     Isio Krzysztof VII a

Organizatorzy: pedagog szkolny, nauczyciele wychowania fizycznego, biblioteka szkolna i opiekunowie SK PCK serdecznie gratulują zwycięzcom i dziękują wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę edukacyjną.

Przeczytano: 328 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: