AAA
Zespół Szkolno - Przedszkolny we Wsoli
SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. " W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli powołano Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Krajewska kontakt email: inspektor@cbi24.pl"

Aktualności

29 maja 2019 12:16 | Aktualności

PRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

     23.05.2019 r. odbył się I Przedszkolny Konkurs Recytatorski pt. "Mama w poezji dziecięcej". Młodzi artyści zaprezentowali przepiękne wiersze, których główną bohaterką była najukochańsza osoba na świecie, czyli mama.

     Konkurs przebiegał w dwóch etapach. Podczas pierwszego etapu wyłoniono po troje dzieci z każdego oddziału, które szczególnie się wyróżniały. W trakcie drugiego etapu jury w składzie: pani wicedyrektor Mirosława Kalinowska, pani Wioletta Nastula i pani Karolina Józwowicz-Kondys, oceniały występy dzieci przyznając punkty. Pod uwagę brano dobór tekstu, jego interpretację, kulturę słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. Zadanie nie było łatwe, ponieważ dzieci były wspaniale przygotowane i w sposób iście mistrzowski zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie. Po podliczeniu punktów wyłoniono następujących zwycięzców:

I grupa (3-latki) - Joanna Czapla

II grupa (4-latki) - Zofia Pysiak

III grupa (5-latki) - Franciszek Siek

Oa (5- i 6-latki) - Szymon Sułecki

Ob (6-latki)  - Oliwia Ślifirczyk

     Zwycięzcy zostali nagrodzeni złotymi medalami, a pozostali uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się zachęcić jeszcze więcej dzieci do wzięcia udziału w tym konkursie.

 

Przeczytano: 370 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: