SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. " W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli powołano Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Krajewska kontakt email: inspektor@cbi24.pl"

Aktualności

07 stycznia 2018 15:06 | Aktualności

CHCEMY GŁOSIĆ DOBRĄ NOWINĘ I POMAGAĆ MISJOM

     W Uroczystość Trzech  Króli  Kościół w Polsce obchodzi Dzień Modlitwy i Pomocy Misjom. W ten dzień szczególnie pamiętamy o misjonarzach i terenach objętych działaniem misyjnym. Dzieci z parafii pw. św. Franciszka  w Wielogórze przygotowywały się w czasie przerwy świątecznej do kolejnej już akcji kolędowania. Po uroczystym rozesłaniu w czasie Mszy św - 6 stycznia, kolędnicy wyruszyli na drogi swojej parafii, by dzielić się radością Narodzenia Pana oraz prosić o wsparcie misji- modlitwą i ofiarą. 
     Podziękowania należą się tym, którzy przyjęli kolędników, podzielili się dobrym słowem i wsparli finansowo misje. Dwiema grupami opiekowali się rodzice: pan P.Religa, M. Porzyczka, M.Tkaczyk, A. Sułkowski i J. Guzińska. Przede wszystkim zaś dziękujemy małym kolędnikom. A byli to: Karol i Szymon Sułkowscy, Urszula i Franciszek Religa, Piotr Mizera, Karolina Gwiazda, Urszula Wieteska, Krzysztof Porzyczka, Małgorzata Guzińska, Wojciech Tkaczyk, Julia Gryz. 
     Akcję zakończyliśmy w domu państwa Mateusza i Ewy Dejów, którym serdecznie dziękujemy za gościnę.

Przeczytano: 559 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: