SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

Aktualności

20 grudnia 2017 19:33 | Aktualności

MINI LIGA ROSA

W sobotę 16 grudnia na hali ZS-P we Wsoli nasi młodzi koszykarze rozegrali pierwsze w tym sezonie mecze Mini Ligi Rosa. Rozegrane zostało 6 meczy ligowych. Ciekawostką jest to, iż w tym roku w lidze uczestniczą dwie drużyny z Kielc. Nasza drużyna zaliczyła bardzo udany początek, gdyż zdecydowanie pokonała przeciwników z Radomia. Pierwszy mecz z PSP 28 Wsola rozpoczęła bardzo mocną obroną i dużą skutecznością w ataku. Po pierwszej kwarcie wygrywaliśmy 26-2! co pozwoliło nam kontrolować mecz i dać się wykazać najmłodszym z drużyny - pierwsze punkty siedmiolatka - Antoniego Musiałka. Cała drużyna grała zespołowo i skutecznie. Mecz skończył się wynikiem 55-13 dla Wsoli. Drugi mecz graliśmy z rówieśnikami z PSP 21. Początek trochę nerwowy, ale druga kwarta pokazała że mamy szeroką i wyrównaną kadrę. Chłopcy pokazali charakter, odskoczyliśmy na 30 punktów i spokojnie wygraliśmy 52-12. Następne spotkania 3 lutego.