SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. " W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli powołano Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Krajewska kontakt email: inspektor@cbi24.pl"

Aktualności

18 grudnia 2017 18:53 | Aktualności

MIKOŁAJKI - KULTURALNIE I SŁODKO!

     Klasy czwarte szkoły podstawowej z wychowawczyniami (M. Borowiec, M. Pietrzyk, V. Rokicińska) i pedagog (L. Kutkiewicz) 14 grudnia   wybrały się do Radomia, by świętować w ciekawej formie Mikołajki. Najpierw  uczestnicy wycieczki obejrzeli spektakl muzyczno - teatralny „Pan Kleks” na motywach znanej powieści. Zaskoczyły ich efekty świetlne oraz scenografia wykorzystująca technologię komputerową. Miłym akcentem był też komizm, a wielu osobom spodobała się dynamika spektaklu. 

    Następnie uczestnicy wycieczki sami wykonywali słodycze w Manufakturze Smaku „Sama Słodycz”. Wyjazd był pod wieloma  wzglądami udany, o czym świadczą zdjęcia uśmiechniętych  twarzy i kolorowych języków. Wielu uczniów zrobiło pachnące i słodkie, a czasem zaskakujące upominki  (cukierki o smaku wiśni i chili) swoim rodzicom oraz przyjaciołom. Z pewnością jeszcze wiele razy będziemy wracać w to bajkowe miejsce.          

 

Przeczytano: 652 razy. Wydrukuj|Do góry