SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. " W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli powołano Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Krajewska kontakt email: inspektor@cbi24.pl"

Aktualności

04 grudnia 2017 18:50 | Aktualności

MARATON PISANIA LISTÓW

 

Maraton Pisania Listów odbywa się co roku w tygodniu poprzedzającym  Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka obchodzony 10 grudnia.  Podczas wydarzenia ludzie na całym świecie  solidarnie przeciwstawiają  się naruszeniom praw człowieka.

Iskra odwagi jest w każdym z nas. Możemy zabrać głos w słusznej sprawie. Możemy napisać list. Możemy działać razem ramię w ramię z obrońcami i obrończyniami praw człowieka, by walczyć z niesprawiedliwością i budować bardziej sprawiedliwy świat. W tym roku podczas Maratonu będziemy pisać listy w sprawie Tanera i 10 ze Stambułu - obrońców i obrończyń praw człowieka z Turcji. To osoby, które odważnie przeciwstawiają się łamaniu praw człowieka, a teraz same potrzebują naszego wsparcia.

Listy piszemy od 4 do 8 grudnia w świetlicy, na lekcjach z wychowawcą, w czasie długich przerw według wzoru na zwykłych kartkach z zeszytu. Zapraszamy! Napisz list! Zmień życie!

.

Przeczytano: 661 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: