SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. " W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli powołano Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Krajewska kontakt email: inspektor@cbi24.pl"

Aktualności

23 listopada 2017 18:56 | Aktualności

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

     21 listopada br. po raz kolejny w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Uczniowie klasy VIa i IVa wraz
z wychowawczyniami p. Karoliną Morawską oraz p. Małgorzatą Borowiec przygotowali dla społeczności szkolnej wiele miłych niespodzianek.

     Wspólną zabawę rozpoczęliśmy już przed pierwszym dzwonkiem na lekcję. Przy głównym wejściu do szkoły, przedstawiciele klasy VIa witali nauczycieli w różnych językach.

     Następnie, aby przybliżyć ideę tego dnia, uczniowie klasy VIa: Weronika Starzyńska, Kamil Gomuła, Kacper Kiepiela, Oliwier Banasiewicz oraz Kacper Ziółek poprowadzili tematyczną audycję. Podczas długiej przerwy zostało udekorowane Drzewko Życzliwości znajdujące się na tablicy korkowej przy sali 28. Uczniowie klasy VIa przyczepiali na nim kolorowe jesienne listki z życzeniami i pozdrowieniami. Czwartoklasiści z kolei rozdawali napotkanym papierowe słoneczka - symbole  życzliwości.

    Karolina Morawska przygotowała i umieściła na tablicy SU wyniki plebiscytu na Królową i Króla Życzliwości przeprowadzonego przez wychowawców w każdej klasie. Uczniowie klasy IVa i VIa wraz
z wychowawczyniami wykonali plakaty promujące wydarzenie i zachęcające do kulturalnego zachowania.

     W ramach obchodów odbyło się również przedstawienie "Dary wróżek" na motywach baśni Charlesa Perraulta opracowanej przez Małgorzatę Borowiec, a wystawionej przez klasę IV a dla klas I-III szkoły podstawowej.

     Tego dnia pozytywna energia wypełniła całą szkolną przestrzeń, świadczy to o  tym, że idea pomocy i życzliwości jest nadal aktualna, a miłe okazje warto świętować.

 M. Borowiec, K. Morawska

Przeczytano: 667 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: