SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. " W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli powołano Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Krajewska kontakt email: inspektor@cbi24.pl"

Aktualności

19 października 2017 10:23 | Aktualności

NASZ PUCHAROWY KIEROWCA WYŚCIGOWY W SPÓDNICY

Miło nam przedstawić sylwetkę i osiągnięcia dwunastoletniej Kingi Wójcik, uczennicy klasy VII a, która od roku jest kartingowym kierowcą wyścigowym.

W dniach 12-14 października 2017 roku wzięła ona udział w Finale Kartingowych Mistrzostw Świata klasy ROK we włoskim Lonato na torze South Garda Karting.

W zawodach brała udział rekordowa liczba kierowców z całego świata (415) oraz takie gwiazdy jak Rubens Barrichello, były kierowca Formuły 1, jak również dzieci byłego Mistrza F1 Emersona Fittipaldi czy Jarno Trulli.

W swojej kategorii Mini ROK, Kinga zaprezentowała się najlepiej ze startujących dziewcząt, została wyróżniona, udekorowana i otrzymała pamiątkowy puchar oraz medal, wręczony jej przez wielokrotnego kartingowego Mistrza Świata – Marco Ardigo.

Dobry występ w tak prestiżowych zawodach na pewno będzie dobrą motywacją do dalszej ciężkiej pracy i poprawiania swoich umiejętności, aby osiągnąć najważniejsze cele w swoim życiu.

Jeśli ostatnio widzieliście dziewczynę z pucharem biegającą po szkole (wcale nie w spódnicy), wiedzcie, że to właśnie Kinga. Tytuł artykułu jest przekorny, bo nasza mistrzyni nie cierpi spódniczek i sukienek.

Kindze serdecznie gratulujemy, życząc jednocześnie najlepszych wyników i powodzenia w kolejnych startach.

Przeczytano: 704 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: