SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ.

Aktualności

08 października 2017 13:32 | Aktualności

WALCZYMY O 1000 KSIĄŻEK

     26 września br. najmłodsi uczniowie naszej szkoły dali prawdziwy popis swych zdolności plastycznych, aktorskich i organizacyjnych. Ponieważ następnego dnia upływał czas wysłania zgłoszenia na konkurs „Tysiąc powodów by czytać” oraz zalogowania się na stronie internetowej empiku, dzieci i koordynator konkursu zmobilizowali siły. Pod opieką Małgorzaty Borowiec uczennice klasy 4a: Zuzanna Suwalska, Wiktoria Malicka, Joanna Markiewicz, Karolina Starzyńska, a także Szymon Tkaczyk z klasy 1 c oraz Patryk Gliński                    z 1a  szkoły podstawowej zaaranżowali zdjęcie- okładkę książki dla dzieci. Wybraliśmy „Przygody Sindbada Żeglarza”, bo...każdy marzy o podróżach i fantastycznych przygodach, bo w życiu potrzebna jest magia, bo z książką tą jesteśmy zżyci jako uczestnicy festiwalu Leśmiana w Iłży (zwłaszcza uczniowie p. Mirosławy Kalinowskiej!).

     Bohaterami zdjęcia zostali Szymon i Wiktoria, ale wkład całej grupy, ich energia i poświęcenie jest warte pochwały.

Wszystkich uczniów, ich rodziców, grono pedagogiczne, absolwentów i przyjaciół szkoły prosimy o oddawanie codziennie głosów do 22 października br. na stronie: www.empik.com/biblioteki/zaglosuj. Należy się zarejestrować i codziennie z jednego e-maila może wpłynąć jeden głos. Jeśli w domu kilka osób ma różne e-maile, otwiera się przed nami ogromny potencjał! Wykorzystajmy go razem!

     Bardzo chcemy zdobyć tysiąc książek, które sami będziemy mogli wybrać z bogatych zasobów empiku i cieszyć się z posiadania wielu ciekawych tytułów.

     Doceńmy wysiłek dzieci! Pomóżmy im zdobyć darmowe książki!

Przeczytano: 536 razy. Wydrukuj|Do góry