SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. " W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli powołano Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Krajewska kontakt email: inspektor@cbi24.pl"

Aktualności

22 czerwca 2017 21:14 | Aktualności

GALA NA ZAKOŃCZENIE PROJEKTU ,,MŁODZIEŻ I FILANTROPIA"

     Dnia 19 czerwca 2017 uczniowie gimnazjum wzięli udział w spotkaniu z Wojewodą Mazowieckim. Była to Gala na zakończenie projektu „Młodzież i Filantropia”, która odbyła się w Mazowieckim Urzędzie Wojewódzkim w Warszawie. Projekt realizowany był przez 17 uczniów naszego gimnazjum stanowiących 4 drużyny. Młodzież przygotowywała prezentacje dotyczące działalności lokalnych organizacji pozarządowych. Na spotkanie w Warszawie pojechali reprezentanci wszystkich grup tj. Sandra Warzyńska z kl. IIA, Karolina Rylska z kl. IA, Aleksandra Jędrusik z kl. IB , Natalia Michalik z kl. IB oraz opiekunowie - koordynatorki projektu Mariola Pietrzyk i Violetta Rokicińska.

     Podczas Gali uczennice wraz z opiekunem V. Rokicińską przedstawiły reportaż z realizacji projektu w naszej szkole. Udział w Gali był wielkim przeżyciem dla uczestniczek projektu. Gratulacje i uściski dłoni od wolontariuszy Fundacji dla Polski oraz Wojewody Mazowieckiego były najlepszą formą podziękowania za włożoną pracę w realizację projektu.

Przeczytano: 625 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: