SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. " W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli powołano Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Krajewska kontakt email: inspektor@cbi24.pl"

Aktualności

14 czerwca 2017 20:34 | Aktualności

WYCIECZKA DO FARMY ILUZJI

     W środę 7 czerwca 2017 roku dzieci z odziałów 0a,b,c i klasy Ia,b  wraz ze swoimi  opiekunami spędziły dzień  w Parku Edukacji i Rozrywki „Farma Iluzji” wybudowanym   we wsi Mościska (gm,. Trojanów).

     Farma to nie tylko przepiękny teren do zabawy i wypoczynku, ale także miejsce pełne atrakcji. Po przekroczeniu bramy, wszyscy na kilka godzin przenieśli się do krainy czarów i magii. Było  wiele niesamowitych budowli: gigantyczne zabawki i Meble Olbrzyma, przy których dzieci były krasnalami,   lewitujący kran i piłeczki, studnia nieskończoności.  Najwięcej wrażeń wywołały: Labirynt Luster, Laserowa Misja  i Tunel Zapomnienia.   Ciekawym przeżyciem było wejście do Latającej Chaty Tajemnic, która jest budynkiem o nieprawdopodobnej konstrukcji.  Wiele emocji wzbudził  Zakręcony Domek oraz Pokój Amesa, w którym ktoś bardzo niski mógł stać się najwyższym człowiekiem na świecie. Frajdy  dostarczyły dzieciom trampolina i dmuchańce oraz drewniany i sznurkowy plac zabaw.

     Miło było oderwać się od szarej codzienności i przenieść w świat magii i  czarów, zdobywając nowe doświadczenia.

     Wszyscy doskonale się bawiliśmy!!! To był dzień pełen radości i śmiechu. Zachęcamy do oglądania zdjęć z naszej wyprawy. Tylko czy są prawdziwe?...

 

 

 

 

 

 

Przeczytano: 910 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: