SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. " W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli powołano Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Krajewska kontakt email: inspektor@cbi24.pl"

Aktualności

13 czerwca 2017 18:52 | Aktualności

WIELKA GALA NAGRODZONYCH W KONKURSACH

     9 czerwca w ZSP we Wsoli odbyła się gala wręczenia nagród tym uczniom, którzy brali  udział w różnorakich konkursach,  a nie zostali jeszcze uhonorowani. To uczniowie , którzy pisali olimpiadę mitologiczną, stypendiadę  polonistycznę , „Kangura”, „Alfika matematycznego” i  inne podobne konkursy,  oraz brali udział w akcji charytatywnej „Wkręć się w pomaganie”. W trzech turach gali (dla O-III , IV-VI PSP i I-III PG) zostali docenieni wszyscy, o których  wynikach powiadomiliśmy już na tej stronie. Większość z nich będzie zapewne stypendystami naszej szkoły, która niedawno otrzymała tytuł „Szkoły Odkrywców Talentów”. Gratulujemy jeszcze raz  naszej zdolnej młodzieży i życzymy, by w roku następnym  przyczyniła się do utrzymania tytułu.

     Galę przygotowała p. dyr. Lidia Parendyk przy pomocy p. Mirosławy Kalinowskiej, p.Wioletty Nastuli  i p. Jerzego Falińskiego.

Przeczytano: 1033 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: