SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. " W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli powołano Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Krajewska kontakt email: inspektor@cbi24.pl"

Aktualności

12 czerwca 2017 18:37 | Aktualności

OGRODOWE REWOLUCJE

     6 i 7 czerwca br. grupa uczniów klasy Ib PG intensywnie współpracowała z członkami projektu „Tworzymy szkolny ogród”, którego opiekunką jest p. Violetta Rokicińska. Byli to: Rafał Zaceński, Łukasz Kwiecień, Dawid Durok, Michał Dryja, Oskar Nowocień i Adrian Rafalak. Opiekunkę wspiera p. Mariola Pietrzyk , a bylin dostarcza Małgorzata Borowiec. Uczniowie odchwaścili rabatę kwiatowo-bylinową, podlewali nowe sadzonki oraz poszerzyli rabatkę o nowy obszar.

     Należy pochwalić nauczyciela za niezwykle trafny dobór pomocników. Uczniowie świetnie zaplanowali czynności, umiejętnie i z zachowaniem bhp wykonywali pielęgnację i rekomponowali rabaty. Takie wdrożenie do pracy przynosi zaszczyt rodzicom, którzy dbają, by ich dzieci rozwijały się wielostronnie. Rafał Zaceński zaangażował się tak bardzo, że za własne oszczędności zakupił 4 torby ziemi kompostowej i przywiózł je z Łukaszem Kwietniem na teren prac. Chłopcy zadeklarowali także pomoc przy utrzymaniu ogródka w przyszłym roku szkolnym i rozbudowanie go o część wypoczynkową.

Przeczytano: 519 razy. Wydrukuj|Do góry