AAA
Zespół Szkolno - Przedszkolny we Wsoli
SERDECZNIE WITAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ. " W Zespole Szkolno-Przedszkolnym we Wsoli powołano Inspektora Ochrony Danych: Małgorzata Krajewska kontakt email: inspektor@cbi24.pl"

Filmy

Miniatura video

Jasełka w wykonaniu dzieci z Publicznego Przedszkola we Wsoli 2016

W dniu 20 grudnia 2016 r. odbyła się premiera Jasełek w wykonaniu najmłodszych członków społeczności Zespołu Szkół Publicznych we Wsoli. Po raz pierwszy w dziejach Bożonarodzeniowe Jasełka wystawiły Przedszkolaki ze Wsoli. Gratulacje dla wszystkich debiutantów. Mamy nadzieję, że jest to początek nowej, pięknej tradycji. Wdzięczna widownia pragnie podziękować nauczycielom i pracownikom szkoły za ogrom pracy oraz trud, jaki włożyli w przygotowanie tego przedsięwzięcia.

Zobacz film »

Miniatura video

klasa ze snów

Zespół Szkół Publicznych im. W. Gombrowicza we Wsoli

Zobacz film »

Miniatura video

Ruszają stypendia dla najzdolniejszej młodzieży

Dobra informacja dla uczniów z Mazowsza. Aż 1120 z nich może skorzystać z organizowanych przez samorząd województwa mazowieckiego programów stypendialnych. Właśnie rusza nabór wniosków. Jest o co walczyć. Na ten cel samorząd województwa przeznaczy ponad 6 mln zł. Środki pochodzić będą z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 (Oś Priorytetowa X). Nowością będzie możliwość ubiegania się o wsparcie finansowe przez uczniów szkół zawodowych.

Zobacz film »